Informacija telefonu: +370 643 32788, +370 627 71054
Informacija el. paštu: body.evolutionlt@gmail.com

Apie mus

… nuo pat pradžių norėjome būti įmone, kuri aiškiai pažymi savo buvimą rinkoje. Nustatėme, kad sieksime klientų pasitenkinimo ir aukštos mūsų gaminamų ir siūlomų produktų kokybės. Laikui bėgant pasirodė, kad sunkiausia šiame sektoriuje veikti būtent puoselėjant tuos planus, kurie lėmė mūsų įmonės atsiradimą 2005 m.

Gilintis į verslo paslaptis pradėjome daug anksčiau, tad iš tiesų darbas šeimos įmonėje, gaminančioje kūno rengybos įrenginius, kompleksinę įrangą, skirtą Kūno rengybos klubams, SPA salonams, Biologinio atsinaujinimo studijoms, buvo pati vertingiausia pamoka. Sužinojome, kad tikslas pats savaime negali būti vien tik pelno maksimizavimas ir nuolatinis pardavimo didinimas. Mūsų ilgalaike strategija ir tikslu tapo Klientas. Atsiliepimas į jo lūkesčius, taip pat aukšta mūsų gaminamų produktų ir teikiamų paslaugų kokybė suteikia ritmą kasdieniam mūsų darbui.

Šiandien esame… Pasaulinis liekninamųjų įrenginių gamybos lyderis, pasitikėjimo vertas prekės ženklas. Stengiamės pateikti kuo įvairesnį pasiūlymą, kad „Body Evolution“ visada reikštų gerą pasirinkimą. Didžiulis asortimentas, patrauklios kainos ir aukštas teikiamų paslaugų lygis lemia, kad mūsų Klientai lieka mums ištikimi. Kartu su jais įrengiame pirmuosius jų kūno rengybos klubus, darbo vietas, kurias praėjus tam tikram laikui modernizuojame ir pritaikome pagal šiuo metu vyraujančias tendencijas.