Informacija telefonu: +370 643 32788, +370 627 71054
Informacija el. paštu: body.evolutionlt@gmail.com

Magic Vib

Magic Vib

Vibra Platforma Magic Vib tai beprecedentis vibracijos būdas, kuris sukelia stiprius virpesius, tokiu būdu išjudindamas riebalinį audinį. Šios vibracijos perduoda bangų energiją po visą kūną, maksimaliai stimuliuojant raumenų susitraukimus per sekundę. Adipocitai, paveikti intensyvių virpesių, puola vieni kitus ir susidegina. Vibracija taip pat sukelia  raumenų grupių spazmus, priversdama juos naudoti beveik visus raumenų pluoštus ir todėl šis būdas mesti svorį yra ženkliai efektyvesnis už kitus tradicinius metodus.

Ši technologija paremta specialiai parinktais vibracijų dažniais, kurių dėka užtikrinamas maksimalus rezultatas fitneso treniruočių ir jėgą lavinančių treniruočių metu.

Rezultatai:

  • Sumažinamas kūno riebalų ir cholesterolio kiekis kraujyje.

Asmuo, reguliariai mankštindamasis, greitai atsikrato vidaus ir poodinio riebalinio audinio, ypač pilvo, šlaunų, sėdmenų ir rankų srityse. Taip pat pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

  • Kūno modeliavimas ir padidinama raumenų jėga.

Virpesiai skatina įsitraukti į darbą visas raumenų grupes, efektyviai formuoti, stiprinti ir dailinti kūną, nepervagstant mankštinantis.

  • Padidinamas lankstumas ir sąnarių, sausgyslių ir kaulų tvirtumas.

Vibra Platformos dėka padidinamas kraujo srautas, maitinantis kaulų struktūrą ir jų jungtis, taip pat labai pagerina sausgyslių lankstumą ir stiprumą.

  • Odos būklės pagerėjimas.

Vibra Platforma stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą odoje. Vibra Platforma pašalina toksinus iš odos ir poodžio, todėl natūraliai sausina. Pastebimai sumažėja celiulitas.

  • Teigiamas poveikis nervų sistemai ir pagerinta motorika.

Virpesiai stimuliuoja nervines skaidulas, pagerina kūno pusiausvyrą, refleksus ir pajuntamas lengvumas, pasitenkinimas ir gera forma. Po kiekvienos treniruotės Tu jausiesi puikiai. Virpesiai daro neįtikėtiną poveikį nuotaikai. Aiškiai padidėja noras imtis veiksmų ir  aktyvuojama laimės hormonų gamyba.