Informacija telefonu: +370 643 32788, +370 627 71054
Informacija el. paštu: body.evolutionlt@gmail.com

Efektyvi pagalba kovojant su celiulitu

Sveika oda – vienas brangiausių mūsų turtų. Daugelis svajoja apie skaisčią ir elastingą, kurios nedarkytų jokios problemos. Deja, įtemptas gyvenimo ritmas, netinkama mityba, stresas, nuovargis ir daugelis kitų veiksnių turi įtakos prastėjančiai jos būklei. Nualinta oda praranda elastingumą ir natūralią spalvą, papilkėja, tampa ne tokia švelni, kokia buvo anksčiau, o blogiausia – į ją pradeda kesintis celiulitas. Celiulitas yra vienas baisiausių moterų košmarų, todėl kiekviena siekia su juo kovoti visais įmanomais būdais. Iš tiesų tai yra būtina, nes nekreipiant į jį dėmesio, celiulitas įsisenėja, apima vis didesnį odos plotą ir kasdien darosi vis sunkiau su juo kovoti. Vienas iš būdų efektyviai kovoti su celiulitu ir jo padariniais – treniruoklis „Spa Aqua Bike Evolution“, kuris be didelių fizinių pastangų padeda išprašyti šį nemalonų svečią.

Kas iš tiesų yra celiulitas?

Žmogaus kūno oda yra trijų sluoksnių: epidermio, dermos ir poodžio. Celiulitas ima formuotis būtent pastarajame – poodyje. Iš tikrųjų tai yra uždegimas, kuris pirmiausiai darko estetinį odos vaizdą ir ji tampa nelygi, grublėta, jos paviršiuje ima rastis smulkių kauburėlių, dėl kurių oda primena apelsino žievę. Tačiau tai ne vieninteliai celiulito simptomai. Be jau minėtų odos pokyčių, ima kauptis ir riebalai. Dažniausiai ant šlaunų, pilvo. Celiulitas yra skiriamas į keturias stadijas ir kuo stadija vėlesnė, tuo sunkiau su juo kovoti. Iš pradžių celiulitą pastebėti gali būti sunku, nes vos susiformavę odos pakitimai yra gana nežymūs. Jam perėjus į antrąją stadiją – pokyčiai tampa ryškesni ir odos nelygumai jau juntami ją liečiant. Baimę kelianti trečioji stadija, dar vadinama apelsino žievelės stadija, jau yra akivaizdi, o celiulitu išplitus ir pasiekus ketvirtąją stadiją, oda pradeda rambėti, nelygumai ir kauburėliai didėja.

Žinoma, geriausia yra kelią celiulito susidarymui užkirsti iš anksto, o tai padėti tai padaryti gali malonios treniruotės „Spa Aqua Bike Evolution“ treniruokliu. Užsiėmimo metu yra aktyvinama kraujotaka ir limfotaka, o tai pati veiksmingiausia priemonė kovoti su odos niokotoju – celiulitu.