Informacija telefonu: +370 643 32788, +370 627 71054
Informacija el. paštu: body.evolutionlt@gmail.com

Spa Aqua Bike Evolution

Spa Aqua Bike Evolution

Spa Aqua Bike Evolution paskirtis

Individualus povandeninis dviratis – šis įrenginys yra moderniausias kūno tobulino būdas. Treniruojantis šiuo dviračiu kūnas veikiamas hidrostatinio vandens pasipriešinimo jėgos, todėl norimus rezultatus pasiekti lengviau, o fizinių pastangų reikia kur kas mažiau.

Hidromasažas – treniruotės šiuo dviračiu metu, vandens srovėmis masažuojamas kūnas, o tai padeda atsipalaiduoti ir gerina odos būklę (ji tampa elastingesne, taip pat gerėja odos spalva).
Kūno formavimas – treniruotės povandeniniu dviračiu padeda dailinti kūno linijas, nes jų metu riebalinis sluoksnis virsta raumenimis.
Atsikratoma celiulito – pratimai Spa Aqua Bike Evolution treniruokliu suteikia galimybę efektyviai kovoti su celiulitu ir nepageidaujamu „apelsino žievelės“ efektu.
Jokios apkrovos sąnariams – Spa Aqua Bike Evolution tinkamas bet kokio amžiaus žmonėms. Pratimai šiuo treniruokliu yra visiškai saugūs, nes nekenkia sąnariams. Juo galima siekti ir estetinių kūno pokyčių, ir užsiimti kūną atpalaiduojančiais fiziniais pratimais. aqualt
Limfos sistemos aktyvinimas – kuris limfotaką veikia taip pat, kaip ir limfos drenažas. Purkštukais tekanti vandens srovė nukreipiama į jautriausias kūno sritis ir tokiu būdu efektyviai aktyvina limfos pytaką.
Odos mikrošveitimas – treniruotės metu susidarantis ozono kiekis odą veikia panašiai, kaip ir mikrošveitimas. Todėl treniruotės metu ne tik tobulinamas kūnas, tačiau pašalinamas ir negyvos odos sluoksnis.

Spa Aqua Bike Evolution naudojimas

Kad prietaisu naudotis būtų saugiau ir paprasčiau yra sukonstruoti laipteliai bei turėklai. Treniruoklio dizainas gerai apgalvotas, parinktas optimalus pakopų plotis, kad treniruoklis užimtų kuo mažiau vietos ir juo būtų kuo saugiau naudotis (ant pakopų pėda pastatoma stabiliai ir saugiai).

Treniruotės Spa Aqua Bike Evolution vyksta patogiai įsitaisius ant jo sėdynės.

Aiškiai įskaitomas ir nesudėtingai valdomas kontrolinis įrenginio skydelis užtikrina patogumą ir galimybę patogiai pasirinkti reikalingą treniruotės režimą.

Susisiekite dėl aqua bike

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė