Informacija telefonu: +370 643 32788, +370 627 71054
Informacija el. paštu: body.evolutionlt@gmail.com

Studio

Studio


Tu gali atidaryti savo grožio saloną arba atnaujinti jau turimą!!!!

Ar Jūsų grožio bei sveikatos salonas nuolat papildomas naujovėmis? Ar norite pritraukti dar daugiau klientų? Mes galime Jums padėti! Pasiūlysime geriausias bei naujausias technologijas, kad netrukus taptumėte išskirtiniai ir patys inovatyviausi.

Siekiant dar geresnių rezultatų, kiekvienais metais aparatai yra vis techniškai patobulinami ir atnaujinami, todėl šiandien mes didžiuojamės galėdami pristatyti pačius naujausius aparatus! Jei nori šias naujoves pamatyti savo akimis, įsitikinti jų unikalumu ir išmėginti pats, esi labai laukiamas pas mus!!!.
Jei susidomėjai ir norėtum pradėti savo verslą, suteikiame Tau visus veiklos pradžiai reikalingus spaudos maketus: plakatus, abonentines, vizitines ir dovanų korteles, skrajutes, taip pat ir vidinius blankus. Tau tereikės įrašyti savo studijos duomenis ir atsispausdinti. Ar gali būti dar paprasčiau?
Paslaugus ir draugiškas mūsų kolektyvas apmokys, patars ir suteiks visą reikalingą išsamią informaciją, kuri leis Tau efektyviai ir rezultatyviai vykdyti studijos veiklą.

Saugūs, sertifikuoti, modernūs, stilingi ir efektyvūs aparatai gali būti naudojami SPA ir masažo studijose, sporto klubuose, grožio salonuose, taip pat individualiam poreikiui tenkinti.
projekt